CZARTER,RYBY,URLOP,WAKACJE
ANTCZAK GRZEGORZ
siemiany
605746978

migda10@wp.pl

woj. warmińsko-mazurskie
Ceny: 150 - 210 PLN
 Opis:


Ten jacht stał się szlagierem ostatnich dwóch sezonów i rekordzistą popularności. Piękna linia jachtu, komfort wnętrza, doskonałe wyposażenie, obszerność kokpitu, estetyka wykonania, niezawodność i łatwość obsługi sprawiły, że jacht przez swą uniwersalność i niezwykłą wręcz szybkość, zdobył uznanie zarówno wśród żeglarzy ceniących komfort, jak i tych co preferują liczne towarzystwo czy uroki rodzinnego pływania. Obszerny kokpit z rozkładanym stolikiem kokpitowym mieści swobodnie 6 dorosłych osób. W 170 cm wysokości kabinie znajdują się: pełno-wymiarowe koje dla 6-7 osobowej załogi; oddzielne WC z toaletą chemiczną i szafką z umywalką; kambuz z pełnym wyposażeniem dla 6-ciu osób i stacjonarnie wbudowaną, dwu-palnikową kuchenką gazową; liczne bakisty, schowki i jaskółki oraz składany stolik i oświetlenie halogenowe z akumulatora. Viva jest dużo większym i bardziej nowoczesnym jachtem w porównaniu nie tylko z jej poprzedniczką Sasanką 660 supernową, ale również z wieloma innymi jachtami tej klasy. Dzięki bardzo małemu zanurzeniu może z łatwością zawijać do najbardziej ustronnych i wypłyconych miejsc. Wyposażona jest w grot na pełzaczach chowany do pokrowca za pomocą lazy-jacków, fok z owiewką UV na sztywnym sztagu, podwójne relingi, bramkę do kładzenia masztu (jednoosobowa obsługa masztu) i sprawdzone już na niezawodność silniki Mercury SailPower . Żeglowanie Vivą 700 nie wymaga dużych kwalifikacji żeglarskich. Jacht jest ubezpieczony w pełnym zakresie łącznie z kradzieżą silnika. Dane techniczne:

Długość całkowita 7,30m
Szerokość 2,50m
Zanurzenie 0,32/1,40m
Wysokość masztu 9,0m
Ciężar 1350kg
Balast wewnętrzny 370kg
Miecz 80kg
Ilość koi 6+1
Wysokość w kabinie 1,70m
Grot 15,50m2
Fok 9,50m2
Silnik 4KM - Mercury SailPower
Załoga max. 7 osóbSzukasz czarteru jachtu, gospodarstwa agroturystycznego, kwatery??
Chcesz kupić/sprzedać jacht??
Wszystko znajdziesz na tej stronie!!

rodzaj ogłoszenia
treść
miejscowość
województwo
 Tango 720
 Maxus 24
 Sportina 620
 Tes 660
 Mors RT
 Dealerzy jachtów żaglowych
Prowadzisz firmę czarterową? masz jacht, który chcesz wyczarterować? jeśli dodatkowo masz swoją stronę internetową gdzie opisujesz swoje łodzie - dodaj ją koniecznie do katalogu firm czarterowych
 Targi Wiatr i Woda n...
 Stan wody w rzekach
 Droga dojazdu do wyb...
 Prognoza pogody
pokaż archiwum...

Imieniny:
Aliny, Anety, Benona, Justyny, Ludgarda, Marleny
więcej o pogodzie...
Jeśli jesteś zainteresowany(a) nowościami na tej stronie, i chcesz być o nich informowany(a) na bieżąco wpisz poniżej swój adres emailowy.