Czarter komfortowo wyposażonego jachtu Solina 27 na Jeziorze Solińskim
Anna Ficek
Polańczyk
881272707

kontakt@aquavilla.pl
www.aquavilla.pl
woj. podkarpackie
Ceny: 330 - 490 PLN
 Opis:

Oferujemy nowy, duży ale zwinny i bezpieczny jacht typu Solina 27, który został komfortowo wyposażony we wszystko, co potrzebne 7-osobowej załodze, aby wygodnie żeglować, mieszkać i wypoczywać. Swobodn± przestrzeń zapewni przestronny kokpit i mesa, a prywatn± dwie zamykane kabiny z osobn± kabin± sanitarn±. Ładny i funkcjonalny kambuz wyposażyli¶my w kuchenkę i lodówkę. W chłodniejsze wieczory komfort zapewni zainstalowane ogrzewanie, nie tylko wnętrza ale i wody. Sternik znajdzie dla siebie wygodne miejsce na koszu rufowym, co oprócz wygody zapewni mu doskonał± widoczno¶ć, a przy manewrowaniu będzie miał do dyspozycji nie tylko ster strumieniowy ale też dwa silniki – (elektryczny i spalinowy w studni). Przygotowali¶my również wiele innych udogodnień. Serdecznie zapraszamy do ich wypróbowania w otoczeniu pięknych bieszczadzkich krajobrazów i w zaciszu niezliczonych uroczych zatoczek Jeziora Solińskiego. Nie czekaj, zarezerwuj już dzi¶! 10% rabatu za wczesn± rezerwację!

Zamieszczone przez: Anna Ficek - 2015-03-03 22:08:27

 

Szukasz czarteru jachtu, gospodarstwa agroturystycznego, kwatery??
Chcesz kupić/sprzedać jacht??
Wszystko znajdziesz na tej stronie!!

rodzaj ogłoszenia
tre¶ć
miejscowo¶ć
województwo
 TRIM 26
 Tes 660
 Sportina 595
 Sasanka 650
 Solina 800
 Dealerzy jachtów żaglowych
Prowadzisz firmę czarterow±? masz jacht, który chcesz wyczarterować? je¶li dodatkowo masz swoj± stronę internetow± gdzie opisujesz swoje łodzie - dodaj j± koniecznie do katalogu firm czarterowych
 Targi Wiatr i Woda n...
 Stan wody w rzekach
 Droga dojazdu do wyb...
 Prognoza pogody
pokaż archiwum...

Imieniny:
Anzelma, Bartosza, Irydiona, Zelmiry
więcej o pogodzie...
Je¶li jeste¶ zainteresowany(a) nowo¶ciami na tej stronie, i chcesz być o nich informowany(a) na bież±co wpisz poniżej swój adres emailowy.