Czarter komfortowo wyposażonego jachtu Solina 27 na Jeziorze Solińskim
Anna Ficek
Polańczyk
881272707

kontakt@aquavilla.pl
www.aquavilla.pl
woj. podkarpackie
Ceny: 330 - 490 PLN
 Opis:

Oferujemy nowy, duży ale zwinny i bezpieczny jacht typu Solina 27, który został komfortowo wyposażony we wszystko, co potrzebne 7-osobowej załodze, aby wygodnie żeglować, mieszkać i wypoczywać. Swobodn± przestrzeń zapewni przestronny kokpit i mesa, a prywatn± dwie zamykane kabiny z osobn± kabin± sanitarn±. Ładny i funkcjonalny kambuz wyposażyli¶my w kuchenkę i lodówkę. W chłodniejsze wieczory komfort zapewni zainstalowane ogrzewanie, nie tylko wnętrza ale i wody. Sternik znajdzie dla siebie wygodne miejsce na koszu rufowym, co oprócz wygody zapewni mu doskonał± widoczno¶ć, a przy manewrowaniu będzie miał do dyspozycji nie tylko ster strumieniowy ale też dwa silniki – (elektryczny i spalinowy w studni). Przygotowali¶my również wiele innych udogodnień. Serdecznie zapraszamy do ich wypróbowania w otoczeniu pięknych bieszczadzkich krajobrazów i w zaciszu niezliczonych uroczych zatoczek Jeziora Solińskiego. Nie czekaj, zarezerwuj już dzi¶! 10% rabatu za wczesn± rezerwację!

Zamieszczone przez: Anna Ficek - 2015-03-03 22:08:27

 

Szukasz czarteru jachtu, gospodarstwa agroturystycznego, kwatery??
Chcesz kupić/sprzedać jacht??
Wszystko znajdziesz na tej stronie!!

rodzaj ogłoszenia
tre¶ć
miejscowo¶ć
województwo
 Tes 550 Master
 Aster 703
 Tes 678 BT
 TES 28 MAGNAM
 Pegaz 737
 Dealerzy jachtów żaglowych
Prowadzisz firmę czarterow±? masz jacht, który chcesz wyczarterować? je¶li dodatkowo masz swoj± stronę internetow± gdzie opisujesz swoje łodzie - dodaj j± koniecznie do katalogu firm czarterowych
 Targi Wiatr i Woda n...
 Stan wody w rzekach
 Droga dojazdu do wyb...
 Prognoza pogody
pokaż archiwum...

Imieniny:
Januarego, Konstancji, Palomy, Teodora
więcej o pogodzie...
Je¶li jeste¶ zainteresowany(a) nowo¶ciami na tej stronie, i chcesz być o nich informowany(a) na bież±co wpisz poniżej swój adres emailowy.