Jacht morski Western Rose
Grzegorz Krugły
Szczecin
502 054 608

czarter@westernrose.pl
http://westernrose.pl/
woj. zachodniopomorskie
Ceny: 200 - 300 PLN
 Opis:

Western Rose jest jachtem o konstrukcji stalowej typu Cumulant. Zaprojektowany w Holandii stanowi doskonałe połączenie bezpieczeństwa, szybkości i komfortu. Ergonomicznie zaprojektowane wnętrze, intuicyjne sterowanie oraz dobra stateczność sprawia, że pływanie tym jachtem jest przyjemne i bezpieczne.
Wnętrze jachtu jest obszerne i funkcjonalne. Znajduję się tam mesa z dwoma kojami, kambuz, łazienka i toaleta, stół nawigacyjny. Jacht posiada 6 pełnowymiarowych koi.
Jacht wyposażony jest w niezbędny do żeglugi sprzęt, m.in. nawigacyjny (mapy nawigacyjne, locje, spisy świateł, MPZZM), ratunkowy (pasy ratunkowe, kamizelki pneumatyczne, koła ratunkowe, apteczka, pirotechnika), narzędzia, kompas magnetyczny, kompas elektroniczny, stacjonarny radiotelefon VHF z wyprowadzonym dodatkowym głośnikiem do kokpitu, sonda i log elektroniczne, radio z mp3, autopilot, żagle (grot, genua, grot sztormowy, fok sztormowy, fok marszowy, spinaker), roler foka, silnik stacjonarny.
Jacht posiada kartę bezpieczeństwa na żeglugę przybrzeżną (20 Mm od lądu) i ubezpieczenie OC.

Zamieszczone przez: Grzegorz Krugły - 2012-01-25 17:10:10

 

Szukasz czarteru jachtu, gospodarstwa agroturystycznego, kwatery??
Chcesz kupić/sprzedać jacht??
Wszystko znajdziesz na tej stronie!!

rodzaj ogłoszenia
treść
miejscowość
województwo
 Tes 678 BT
 Majestic 24
 Twister 800
 Tes 660
 Pegaz 737
 Dealerzy jachtów żaglowych
Prowadzisz firmę czarterową? masz jacht, który chcesz wyczarterować? jeśli dodatkowo masz swoją stronę internetową gdzie opisujesz swoje łodzie - dodaj ją koniecznie do katalogu firm czarterowych
 Targi Wiatr i Woda n...
 Stan wody w rzekach
 Droga dojazdu do wyb...
 Prognoza pogody
pokaż archiwum...

Imieniny:
Borysława, Grzegorza, Madleny, Magdy
więcej o pogodzie...
Jeśli jesteś zainteresowany(a) nowościami na tej stronie, i chcesz być o nich informowany(a) na bieżąco wpisz poniżej swój adres emailowy.