czarter jachtu nad zalewem szczecinskim
Paweł
kraków
534880377

pikasiak@hotmail.com

woj. małopolskie
Ceny: 150 - 200 PLN
 Opis:

Posiadam do wyczarterowania swój własny jacht pełnomorski. Ponieważ w tym roku ułożyło się tak, że muszę więcej pracować niż się urlopować, postanowiłem odstąpić jacht za naprawdę niewielkie pieniądze jak na taka jednostkę. Jacht ma 10m długości i 2,20 szerokości. Jest to niezwykle szybka i dzielna jednostka. Właśnie wróciłem nim z Sandefjordu przechodząc na Skagrraku sztormy i wiatry o prędkości 43węzły (mierzone wiatromierzem). Wiało nawet więcej, ale nie było czasu bawić się wiatromierzem. Jest to jacht o charakterze regatowym, a wiec mało jest turystyków, które mogą mu dorównać. Może nie wygląda, ale pływanie tym jachtem nie sprawia trudności jak i tez nie jest "mokre". świetnie daje sobie rade na wysokiej fali. Wyposażony jest we wszystko co potrzeba do pływania. Stan takielunku i żagli oceniam na prawie bardzo dobry. W środku są 4 koje, pod nimi duże pojemne bakisty. Dodatkowo wysuwane szafki kuchenne. Na jachcie jest tylko butla gazowa z jednym palnikiem, komplet naczyń (sztućce, 2 garnki, 3 miski, 3 duże kubki, wszystko nierdzewne, ceramiczna patelnia, brak czajnika (utonął)) Kingston i miejsce gospodarcze. Do tego wyposażony jest w silnik Suzuki 4km rozpędzający go do 5 węzłów.

Jacht stoi w atrakcyjnym miejscu, na przystani jachtowej w Nowym Warpnie, skąd mamy blisko do Niemiec i bardzo ciekawy szlak do Stralsundu. A jak ktoś się czuje na silach wyjścia na pełne morze, to jest blisko do Świnoujścia i dalej. Myślę, że cena 180zl za dobę, nie jest wygórowana i mieści się w granicach daleko posuniętego rozsądku:) A jeśli ktoś chce popływać tylko na weekend to cena jest 220zl za dobę.

Jacht ma wykupione miejsce w Nowym Warpnie na cały sezon a wiec w przypadku żeglowania za dnia po zalewie szczecińskim i powrocie do portu nie płacimy żadnych opłat, toalety sa bezpłatne a prysznic tylko 5zł 6min. do dyspozycji mamy tawernę i rybaków z codziennie świeżymi wędzonymi rybami:) obiekt jest monitorowany a właściciel jest bardzo miły i pomocny

na dodatkowe pytania odpowiem mailowo lub pod nr tel. 534880377

adres mariny gdzie stoi jacht: http://spatium24.com/

Zamieszczone przez: Paweł - 2012-06-01 15:09:25

Szukasz czarteru jachtu, gospodarstwa agroturystycznego, kwatery??
Chcesz kupić/sprzedać jacht??
Wszystko znajdziesz na tej stronie!!

rodzaj ogłoszenia
treść
miejscowość
województwo
 Pegaz 696
 MAK 747
 Tes 678 BT
 Sasanka 660 Supernova
 Mak 707
 Dealerzy jachtów żaglowych
Prowadzisz firmę czarterową? masz jacht, który chcesz wyczarterować? jeśli dodatkowo masz swoją stronę internetową gdzie opisujesz swoje łodzie - dodaj ją koniecznie do katalogu firm czarterowych
 Targi Wiatr i Woda n...
 Stan wody w rzekach
 Droga dojazdu do wyb...
 Prognoza pogody
pokaż archiwum...

Imieniny:
Egberta, Fidelisa, Horacego, Horacjusza
więcej o pogodzie...
Jeśli jesteś zainteresowany(a) nowościami na tej stronie, i chcesz być o nich informowany(a) na bieżąco wpisz poniżej swój adres emailowy.